Još uvijek imamo porođajne muke, igramo dobro 45 minuta i onda stanemo, objašnjava trener rukometaša Kozale
Utakmica 3. kola: Zamet II - Rovinj 27:27 (10:14)
Utakmice 6. kola: Kozala - Senj Wallenborn 28:27,  Matulji 2001 - Dugo Selo 30:21
Orijent Presoflex - Lokomotiva II 36:17 (18:9), Najefikasnija igračica susreta Dejana Milosavljević u 12. minuti susreta zabila je za 9:5 te pokrenula lavinu pogodaka domaćeg sastava
Lokomotiva II je visoka ekipa, imaju izražen šut s vanjskih pozicija tako da se nadam da će naši golmani biti na nivou, rekla je Juričić
Sloga - Orijent Presoflex 18:34 (9:16). Riječanke su  na gostovanju u Samoboru uvjerljivo slavile
Utakmice 5. kola: KTC - Kozala 28:27,  Osijek - Crikvenica 29:27, Đakovo - Matulji 32:24, H. dragovoljac - Senj W. 35:26
Utakmice 2. kola: Pećine - Buzet II 33:29 (18:17), Mornar – Kvarner Kostrena 28:34 (12:14)