2. liga rukometašica: Zamećanke podijelile bodove s Rovinjom na svom parketu

Subota, 13. listopada 2012. 20:25 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Zamet II - Rovinj 27:27 (10:14)

Utakmica 3. kola Druge lige rukometašica – Zapad

Centar Zamet. Gledatelja: 50. Sutkinje: Kirasić i Stipetić (obje Ogulin).

ZAMET II: Škrinjar, Paurević, Delač 1, Bradarić 2, Karlić 2, Jelenović 3, Stefanović, Bradanović 1, Židek 10, Silli, Bukvić 3, Toskić, Stanić, Matičić 5, Bakić.

ROVINJ: Perković, Japundža 5, Sau 5, Vidaković 4, Đuričić, Bašić 8, Pezić, Oštrić 1, Gržinić, Peteh, Žufić 4.

Sedmerci: Zamet II  1 (2), Rovinj - . Isključenja: Zamet II 4 , Rovinj - .

Druga ekipa rukometašica Zameta na domaćem je parketu podijelila bodove s gošćama iz Rovinja. Igračice trenera Ede Šmita u završnicu susreta ušle su s prednošću od dva pogotka razlike (26:24), no iskusne Istrijanke do kraja susreta uspijele su okrenuti vodu na svoj mlin te iščupati bod.

Gošće su bolje otvorile utakmicu, imale vodstvo 8:3, te kontrolirale igru i rezultat tokom cijelog prvog poluvremena. Zamećanke su na odmor otišle s zaostatkom od četiri pogotka, no predvođene odličnom Larom Židek Riječanke su u nastavku uspjele doći do preokreta, no za dva boda nedostajalo je malo sreće i iskustva.

Najefikasnija u redovima domaćih bila je Lara Židek s deset postignutih pogodaka dok je kod gošći prednjačila Bašić sa osam golova.