U nedjelju se od 13.30 igraju dvije zaostale utakmice: Lošinj - Mune i Draga - Rab.  Borac, Cres, Lučki radnik i Lošinj na vrhu imaju 24 boda nakon što je Borac kažnjen s oduzimanjem dva boda zbog prekida na Rujevici
Sandru Kliću 7, Nevenu Grbcu 4,  Saši Kuzmanoviću 5 utakmica zabrane nastupa
Ponedjeljak, 26. studenog 2012. 20:55
Prva ŽNL

Utakmica registrirana 3:0 u korist Dokera

Utvrđeno je kako je tučnjava započeta od strane igrača Borca Sandra Klića, kaže povjerenik Milan Rukavina
Nedjelja, 25. studenog 2012. 17:11
Prva ŽNL

Bakrani jedva sačuvali pobjedu

Utakmica 13. kola: Borac - Ošk 4:3. Pri kraju utakmica gosti su u deset minuta postignuli čak tri pogotka
- Za koga ti dečki treniraju cijeli tjedan, da bi sudac sudio kako se njemu sviđa, kaže Vladimir Jerić
Još se čeka odluka nakon nemilih scena i prekida na utakmici Lučki radnik - Borac, dok Lošinj za tjedan dana stiže u Mune gdje mora odraditi zaostalu utakmicu
Balaban je kao predstavnik Borca odbio potpisati zapisnik, jer delegat nije htio unijeti primjedbe gostiju iz Bakra
Nedjelja, 18. studenog 2012. 17:27
Prva ŽNL

Masovna tučnjava Dokera i Bakrana

Utakmica 12. kola: Lučki radnik - Borac 1:0 (prekid). U 65. minuti sudac Mihočka prekinuo je utakmicu nakon masovne tučnjave