Nedjelja, 14. listopada 2012. 17:57
Prva ŽNL

Lošinj nanio prvi poraz Rječini

Rječina - Lošinj 1:3.  Josip Jerneić hat-trickom odveo je Lošinj do prvog mjesta
Mostarac je pogotkom u 63. minuti donio bod Omladincu protiv Rječina, Lošinj svladao Klanu 2:1
Nedjelja, 07. listopada 2012. 18:44
Prva ŽNL

Pribanić slomio otpor Muna

Utakmica 6. kola: Zamet - Mune 1:0. Napadač Zameta prvo je zabio pogodak u 52. minuti, a onda ozlijedio gležanj
1. ŽNL, 6. kolo: Lučki radnik - OŠK Omišalj 1:1. 1. A ŽNL, 6. kolo: Stari grad - Rikard Benčić 7:1
- Očekujem da ćemo pružiti dobru utakmicu, u ekipi Cresa igra dosta igrača iz Rijeke, bit će to pravi derbi, S obzirom na težak raspored sedam bodova u pet utakmica i nije loše, rekao je trener Drage
Nedjelja, 30. rujna 2012. 22:08
Prva ŽNL

Lošinj odnio tri boda iz Delnica

Goranin - Lošinj 0:1. Odlučujući pogodak postigao je nakon odlične kontre Tomislav Martuslović u 26. minuti
Nedjelja, 30. rujna 2012. 19:14
Prva ŽNL

Rječina zasjela na prvo mjesto

Utakmica 5. kola: Rječina - Cres 2:1 (1:0). Domaćin je slavio  pogcima Mikulića (43'-11m) i Antolovića (49')
Utakmica 5. kola Prve županijske lige: Mune - Borac 0:2 (Lipošćak 16, Klić 53). Utakmica 5. kola Prve A županijske lige: Rikard Benčić - Grbci 2000 2:1 ( Kinkela 6, Ljubović 50/Rukavina 25)