Utakmica 19. kola: Lokomotiva - Nehaj 3:0. Dragović je pogodio u 53. i 68. minuti, a točka na i bio je pogodak Smolčića u 86. minuti
Rezultati 19. kola: Lošinj - Naprijed 2:1, Otočac - Orijent 1919 2:2,  Crikvenica - Funtana 0:2, Jadran - Halubjan 0:0
Klub nema velikih ambicija, ali ja sam mlad trener i igračima pokušavam usaditi ambicije. Kako na terenu, tako i u životu, kaže trener Naprijeda
Samo je Grobničan ubilježio maksimalan učinak od tri  pobjede. Rovinj igra dobro, što je na svojoj koži osjetio Orijent povratkom na svoju Krimeju
Tri prekida uvjetovana bacanjem kamenja, plastičnih boca i limenki sankcionirana su s ukupno 2.000,00 kuna i dvjema opomenama
Bit će teško jer imamo strahoviti zaostatak, ali pokušat ćemo ostvariti sportsko čudo, kaže Višković
Otišao sam iz Rječine, jer dečki nisu slijedili moj način rada i moju viziju, kaže Linić
Utakmica 18. kola: Grobničan - Lokomotiva 1:0. Vratar Lokomotive Stipanov kapitulirao u 51. minuti