Aberdeen - Rijeka 0:2. Lončar doveo Rijeku u vodstvo u 10. minuti, u 20. minuti isključen Ojo, u 32. minuti Čolak postigao drugi pogodak
Ovakva utakmica donosi  dodatnu dimenziju zbog toga jer igramo u gostima i zbog toga što će rezultat iz prve utakmice odrediti način na koji će protivnik igrati, kaže trener Rijeke
Nedjelja, 11. kolovoza 2019. 19:51
HNL

Hajduk nije uspio postati lider

Slaven Belupo ostvario prvu pobjedu
Bivši igrač Rijeke na klupi Gorice ostvario prošle sezone tri pobjede protiv Rijeke: dvaput je pobijedio Bišćana (19. kolo: 1:3, 28. kolo: 1:0) nakon što je u 10. kolu (1:2) smijenio Keka!