Želimo da utakmicu protiv Intera završimo na najbolji mogući način pa da nakon stanke osvježeni i dodatno motivirani krenemo dalje, kaže trener Rijeke
Hajduk - Dinamo 1:0. Teško je reći da su gosti podlegnuli atmosferi, ali je činjenica da je Hajduk u nastavku utakmice djelovao mentalno čvršće. Sudac pokazao tri crvena kartona
Odavno jedna utakmica između Hajduka i Dinama nije odlučivala od prvom mjestu, u zadnjih pet godina u 11 utakmica Hajduk  pobijedio samo jednom
Lokomotiva - Slaven Belupo 6.1. Utakmicu obilježio Kastrati, strijelac dvaju pogodaka i asistent strijelcu Drožđeku, u 50. minuti izveo je mali podvig
Manceovim pogotkom odlučen je pobjednik utakmice u kojoj su Osječani djelovali bolje i konkretnije, posebice do odmora