JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Ponedjeljak, 05. ožujka 2012. 09:58
Rijeka

Riječki dečki u Kuvajtu rade sjajan posao

Riječki treneri Rodion Gačanin, Božidar Čačić, Dean Mladenić i Ivan Jovanović trenutno su na privremenom radu u Kuvajtu

Odbojkašice Kastva svladale su Sveti Matej 3:1 nakon gubitka prvog seta, slavlje Crikveničanki, Vežičanima riječki derbi

Treba vidjeti kako sve posložiti. Činjenica je da ovako više jednostavno ne ide.

Pomorac rezultatski odrađuje sjajan posao. Ali, eventualni plasman u Prvu ligu ovisit će isključivo o - financijama.

Ponedjeljak, 05. ožujka 2012. 08:57
Hajduk

Tomasov na ljeto iz Hajduka odlazi u Dinamo?

Kobe i sa slomljenim nosom bolji od LeBrona

Zvijezda Lakersa je noseći posebnu masku postigla 33 koša (18 u prvoj četvrtini) u domaćem slavlju nad Heatom, Deron Williams 57 u pobjedi Netsa

Ponedjeljak, 05. ožujka 2012. 07:58
LaLiga

Jose Mourinho opet kod Abramoviča?

Andre Villas-Boas bi već na ljeto mogao prema Interu

Najzaslužniji za "samo" pet primljenih pogodaka u redovima gostiju bio je vratar Casilla, što dovoljno govori kakav se nogomet igrao u Madridu

Grobnik, koji nakon 12. kola vodi na ljestvici, slavio je na gostovanju u Labinu.

- Igračice su očito umislile da su „velike igračice“, a pred punom dvoranom su pokazale da su sve samo ne to, rekao je trener Orijenta.

Bivši igrač Kvarnera 2010 Tomislav Maruna košem u posljednjim trenucima susreta odlučio derbi 20. kola A-2 lige Zapad s Jadranom na Kozali

Odbojkašice Grobničana uvjerljivo su poražene od Marina Kaštela s 0:3.

Riječani su suvereno svladali domaćina s uvjerljivih 3:0.

Orijent Presoflex izgubio je od izravnog konkurenta u borbi za ostanak u Prvoj ligi. Sinjanke otputovale iz Rijeke pjevajući.

- Hvala Armadi što nas je podržala. Ovo je mlada momčad i trebat će strpljenja, objašnjava riječki vratar

Vodeća Kraljevica nije uspjela svladati Rikard Benčić podjelivši bodove (2:2). Ipak, tu priliku nije uspio iskoristiti drugoplasirani Lučki radnik koji je poražen na gostovanju kod Lovrana

Igrači Rijeke počeli su igrati kvalifikacijske utakmice za ostanak u klubu

- Sigurno je da sam imao tremu i nervozu. Drago mi je da me publika prihvatila, objašnjava U-19 reprezentativac Ivan Močinić

Junak dana je Ahsley Young, koji je s dva pogotka i jednom asistencijom srušio sve nade domaćina. Ovim porazom Tottenham se oprostio od snova o borbi za naslov.

Vidio sam ono što sam očekivao, htijenje i zalaganje. Ima još puno posla, ali optimističan sam. U nastavku sezone očekujem da igrači podignu formu , rekao je Damir Mišković

Nedjelja, 04. ožujka 2012. 18:11
HNL

Ištuk: Bolje je kad igramo van Rijeke

Da smo igrali negdje drugdje možda bi bilo bolje, ovi se momci očito teško nose s pritiskom na Kantridi.

Bit će to ujedno povratak u reprezentaciju za Igora Hinića i Frana Vićana

Riječani na otvaranju proljeća odigrala "nulu" sa Lokomotivom na domaćem travnjaku

Hrvatski biciklist je prvu etapu, kronometar, prošao za 11:53 minute, 34 sekundi za pobjednikom Šveđaninom Gustavom Larssonom

U najzanimljivijem susretu 26. kola Serie A, Lazio je svladao Romu 2:1. Inter je na San Siru odigrao 2:2 s Catanijom.

Portugalac neće dočekati prvu godišnjicu na klupi "Bluesa".

Na trenutke se činilo da je Dinamo, baš kao i kup dvoboju protiv Istre, zamijenio domaćinstvo. Osijek je u Maksimiru povremeno izgledao kao - domaćin.

Pogocima Romića (8') i Polića (50'-11 m) juniori su stigli do boda u ogledu sa Splićanima, kadeti poraženi 0:2

- Jedna lopta je odlučila i uvijek u pravilu odlučuje u takvim utakmicama. Teško je očekivati da ćemo Jug pobijediti s nekoliko pogodaka razlike, rekao je Samir Barać