Marin Čilić poražen u osmini finala ATP Masters 1000 turnira u Parizu od Uga Humberta

Četvrtak, 05. studenog 2020. 17:38 Napisao/la  SC
Marin Čilić
Marin Čilić

Marin Čilić poražen je u osmini finala ATP Masters 1000 turnira u Parizu.

Od nekad prvog hrvatskog reketa i pobjednika US Opena bolji je bio domaći tenisač Ugo Humbert rezultatom 6:2, 6:7 (4), 6:3.

Humbert je dvoboj protiv Čilića odmah otvorio breakom, a nakon što je Marin uspio uzvratiti na isti način, još jednom je oduzeo servis hrvatskom tenisaču i riješio pitanje prvog seta.

U drugom setu Marin  nije bio u rezultatskom zaostatku, pa je ta dionica odlučena u tie breaku.

Na otvaranju trećeg seta Marin je propustio svoju prigodu da stekne veliku prednost, a kada je to učinio Humbert povratka više nije bilo.