EP u odbojci: Hrvatski odbojkaši izgubili od Francuske, danas protiv Italije

Subota, 10. listopada 2015. 10:09 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Hrvatska - Francuska  0:3 (24-26, 14-25, 22-25)

Hvatska odbojkaška reprezentacija izgubila je od Francuske u 1. kolu skupine B Europskog prvenstva, poraz 0:3 (24-26, 14-25, 22-25) je očekivan. Naši odbojkaši propustili su dvije set-lopte u prvom setu, u kasnijem tijeku meča više nisu imali objektivnih šansi.

U subotu Hrvatska od 20.30 sati igrat protiv domaćina Italije, u nedjelju od 15 sati u posljednjem kolu igrati protiv Estonije, što bi trebao biti ključni susret u borbi za plasman u drugi krug natjecanja.

Pobjednik skupine plasirat će se izravno u četvrtfinale, druga i treća reprezentacija će u drugi krug, dok će posljednja momčad završiti natjecanje u nedjelju.