U-21 EP: Španjolska obranila naslov u finalu protiv Italije, Thiago triput pogodio

Utorak, 18. lipnja 2013. 21:38 Napisao/la  SC

U-21 EP, finale: Italija – Španjolska 2:4

Španjolska U-21 reprezentacija obranila je naslov prvaka pobijedivši u finalu europskog prvenstva Italiju rezultatom 4:2. U finalu je briljirao  Thiago Alcantara, veznjak Barcelone postigao je čak tri pogotka u prvom  poluvremenu.

Talijani su do kratkog predaha došli u 10. minuti kada je Immobile poravnao rezultat na 1:1. Sve drugo proteklo je klasičnom španjolskom tika-taka ritmu.

ITALIJA: Bardi; Donati, Bianchetti, Caldirola, Regini; Florenzi (58 Saponara), Rossi, Verratti (76 Crimi), Insigne; Borini, Immobile (58 Gabbiadini).

ŠPANJOLSKA: De Gea; Montoya, Bartra, Iñigo Martínez, Alberto Moreno; Illarramendi; Koke (86 Camacho), Thiago; Tello (70 Muniain), Morata (80 Rodrigo), Isco.

U-21 EP, finale: Italija – Španjolska 2:4 (Immobile 10, Borini 80/Thiago 6, 31, 38-11m, Isco 66-11m)