Real Madrid svjetski klupski prvak, Luka Modrić strijelac u finalu

Subota, 22. prosinca 2018. 20:50 Napisao/la  SC
Luka Modrić osvojio zadnji trofej ove godine

Real Madrid postao je svjetski klupski prvak!

U finalu svjetskog klupskog prvenstva Real Madrid pobijedio je Al Ain rezultatom 4:1.

Najbolji igrač utakmice bio je Luka Modrić, strijelac prvog pogotka u 14. minuti.

Ostale pogotke za Real Madrid postignuli su Marcos Llorente (60), Sergio Ramos (78) Yahia Nader (90+1), koji je zatresao svoju mrežu.

Poraz za momčad Zorana mamića ublažio je Shiotani efektnim pogotkom glavom u 86. minuti.