Pripremne utakmice: Turska pobijedila Sloveniju u Ljubljani, Roman Bezjak igrao prvo poluvremenu

Nedjelja, 05. lipnja 2016. 22:44 Napisao/la  SC

Pripremne utakmice: Slovenija - Turska 0:1, Švedska - Wales 3:0, Belgija - Norveška 3:2, Srbija - Rusija 1:1

Turska je u Ljubljani pobijedila Sloveniju u zadnjoj pripremnoj utakmici pred odlazak u Francusku, strijelac jedinog pogotka bio je Yilmaz već u 5. minuti.

Roman Bezjak igrao je prvo poluvrijeme. Napadača Rijeke u 26. minuti srušio je Selcuk Inan, domaćini su uzalud tražili kazneni udarac.

SLOVENIJA: Belec, Jokić, Mevlja, Al. Struna, An. Struna (58 Jović), Vrhovec, Kampl (86 Matjašič), Kurtić, Bezjak (46 Verbič), Iličić (77 Zajc), Berić (46 Novaković).

TURSKA: Babacan, Gonul, Topal, Balta, Erkin (64 Koybasi), Tufan, Inan (82 Malli), Calhanoglu (46 Mor), Ozjakup (46 Sen), Turan (74 Sahin), Yilmaz (90+1 Sahan).

Pripremne utakmice: Slovenija - Turska 0:1 (Yilmaz 5), Švedska - Wales 3:0 (Forsberg 40, Lustig 57, Guidetti 87), Belgija - Norveška 3:2 (Lukaku 3, Hazard 70, Ciman 73/King 21, Berisha 48), Srbija - Rusija 1:1 (Mitrović 88/Dzjuba 85)