Slovensko prvenstvo: Antonio Mance strijelac u remiju Domžala i Celja, Maribor bolji od Krke

Nedjelja, 08. studenog 2015. 21:45 Napisao/la  SC

Utakmice 17. kola: Krka - Maribor 0:2, Domžale - Celje 2:2, Gorica - Koper 1:2

Nogometaši Krke poraženi (0:2) su na domaćem terenu od Jurčićeva Maribora. U početnom sastavu domaćih bili su Collins, Perić, Dangubić.

Dangubić je zamijenjen u 85. minuti, dok je Perić igru napustio pet minuta ranije.

Antonio Mance bio je strijelac prvog izjednačujućeg pogotka za Domžale u srazu sa Celjem. Naime, Celje je povelo u 13. minuti golom Pajaca, a Mance je za 1:1 zabio u 75. minuti., samo 15 minuta nakon što je ušao u igru kao zamjena za Dobrovoljca.

No, dvije minute kasnije Celje je ponovno Pajac doveo u vodstvo, dok je bod Domžalama osigurao Vuk u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Klapan je ušao u 9. minuti kao zamjena za Krajcera.

Koper je pobijedio Goricu u gostima 2:1. Ivančić je u sastav Kopra ušao u 59. minuti

Utakmice 17. kola: Krka - Maribor 0:2 (Tavares 61, Bajde 83), Domžale - Celje 2:2 (Mance 75, Vuk 90/ Pajac 13, 77), Gorica - Koper 1:2 (Eleke 25/ Memolla 19, Stromajer 90)