Ukrajinsko prvenstvo: Darijo Srna i Eduardo strijelci u pobjedi Šahtara nad Vorsklom

Nedjelja, 06. ožujka 2016. 17:40 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Šahtar - Vorskl 3:1

Nogometaši Šahtara slavili su u 17. kolu ukrajinskog prvenstva protiv Vorskla 3:1. Prvi gol za domaću momčad zabio je Darijo Srna u 9. minuti iz slobodnog udarca sa 18 metara. Eduardo da Silva u igru je ušao u 46. minuti umjesto Stepanenka i zabio treći pogodak za domaće u 86. minuti.

Drugi pogodak Šahtara djelo je Taisona u 49. minuti, dok je za goste pogodio Gromov u 36. minuti.

Šahtar je prvi na ljestvici sa 46 bodova koliko ima i drugoplasirani Dinamo Kiev.