Subota, 22. veljače 2020. 19:25 Napisao/la  SC

Slaven Bilić sačuvao prvo mjesto

Slaven Bilić

Slaven Bilić sa svojom je momčadi uvjerljivo odradio nastup u 34. kolu Championshipa.

West Bromwich Albion pobijedio je na gostovanju Bristol City 3:0.

Pitanje pobjednika praktično je bilo riješeno nakon prvih 45 minuta, odnosno nakon pogodaka Robinsona (32') i Robson-Kanua (36').

U 77. minuti WBA je ostao s desetoricom igrača nakon isključenja Sawyersa, dvije minute kasnije Robson-Kanu postavio je konačan rezultat.

Za Bristol City Filip Benković odigrao je svih 90 minuta, na drugoj je strani njegovog imenjaka Krovinovića Slaven Bilić zamijenio u 77. minuti.

WBA na čelu Championshipa ima četiri boda više od Leedsa, koji je pobijedio Reeading 1:0.

Luton, za kojega brani nekadašnji vratar Rijeke Simon Sluga, poražen je od Charltona 1:3.

Sa 30 bodova Luton je posljednjeplasirana momčad Championshipa.