Rusko prvenstvo: Bilićev Lokomotiv upisao novi poraz, Anži do pobjede uz autogol Ćorluke

Ponedjeljak, 20. svibnja 2013. 20:02 Napisao/la  SC

Utakmica 29. kola: Anži - Lokomotiv Moskva 2:1 (Ćorluka 40-ag, Eto'o 74/Samedov 34)

Nogometaši Lokomotiva na klupi kojega sjedi Slaven Bilić upisali su novi poraz u ruskom prvenstvu. U predposljednjem kolu Moskovljani su izgubili na gostovanju kod Anžija (1:2).

Bilićeva je momčad povela golom Samedova u 34. minuti utakmice, da bi samo šest minuta kasnije Vedran Ćorluka skrenuo loptu u vlastitu mrežu za 1:1. Preokret domaćina zaokružio je Samuel Eto`o koji je u 74. minuti zabio za pobjedu domaćih. Lokomotiv je kolo prije kraja deseti na ljestvici što je najgori rezultat u povijesti kluba.