Serie A: Torino pobijedio Milan, šest momčadi u kombinaciji za tri europska mjesta

Nedjelja, 28. travnja 2019. 15:05 Napisao/la  SC
Gennaro Gattuso, hoće li Milan igrati u Europskoj ligi?

Torino je u derbiju pobijedio Milan čime je borba za europski plasman u Seriji A postala krajnje neizvjesna.

Šest momčadi uguralo se u tri boda razlike u borbi za tri preostala mjesta u Europi.

Nakon 34. kola Roma je na 4. mjestu s 58 bodova, Lazio na 8. mjestu od mjesta u Ligi prvaka dijeli jedna pobjeda.

Prve četiri momčadi igraju u Ligi prvaka, peta igra Europsku ligu, šesta igra kvalifikacije za Europsku ligu.

Napoli je lako stigao do nove pobjede u gostima kod Frosinonea.

Strijelci su bili Mertens u 19. i Younes u 49. minuti.

Semper je branio cijelu utakmicu na golu Chieva u domaćem dvoboju sa Parmom.

Završilo je remijem, 1:1. Goste je u vodstvo doveo Kucka u 38. minuti, dok je bod domaćima osigurao Maggiorini u 66.

Podelom bodova završio je i susret SPAL-a i Genoe, 1:1.

Badelj je ušao u 77. minuti u momčad Lazia koja je slavila u gostima kod Sampdorije 1:2.

Domaći su od 45. minute igrali sa igračem manje nakon što je Ramirez dobio drugi žuti karton.

Utakmice 34. kola:   Torino - Milan 2:0 (Belotti 58, Berenguer 69),   Frosinone - Napoli 0:2 (Mertens 19, Younes 49), Chievo - Parma 1:1 (Meggiorini 66/ Kucka 38), SPAL - Genoa 1:1 (Felipe 36/ Lapadula 56), Sampdoria - Lazio 1:2 (Quagliarella 57/Caicedo 3,19)

Poredak: Juventus 88, Napoli 70, Inter 62, Roma 58, Torino 56, Milan 56, Atlanta 56, Lazio 55,...