Serie A: Juventus pobijedio kod Beneventa, hattrick Dybale, Fiorentina pobijedila Romu

Subota, 07. travnja 2018. 16:55 Napisao/la  SC
Paulo Dybala (Juventus)

Sjajnu utakmicu odigrali su Benevento i Juventus. Završilo je pobjedom gostiju, ali treba reći da su domaći dva puta stizali vodstvo.

Juvetus je poveo u 16. minuti kada je Dybala asistenicju Cuadrada pretvorio u svoj prvi pogodak.

Benevento je izjednačio golom Diabate u 24. minuti.

Nakon prekršaja Djimsitija u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena sudac Pasqua pokazuje na bijelu točku, a precizan izvođač bio je Dybala za 1:2.

Novo izjednačenje stiže u 51. minuti, Viola je centrirao, a Diabate glavom pogodio mrežu za 2:2.

No, Viola je u 73. minuti napravio prekršaj te je Pasqua ponovno pokazao na bijelu točku.

Dybala je i treći puta zatresao mrežu za 2:3.

Novi pogodak gostiju djelo je Coste u 82. minuti.

Mandžukić je igrao do 78. minute kada ga je zamijenio Khedira.

Fiorentina je pobijedila Romu na Olimpicu golovima Benassia i Simeonea.

Ivan Strinić nije igrao za Sampdoriju u gradskom derbiju bez pogodaka.

Utakmica 31. kola: Benevento - Juventus 2:4 (Diabate 24, 51/ Dybala 16, 45+2-11m, 74-11m, Costa 82), Roma - Fiorentina 0:2 (Benassi 7, Simeone 39), SPAL - Atalanta 1:1 (Cionek 39/ De Roon 78-11m), Sampdoria - Genoa 0:0

Poredak: Juventus 81, Napoli 74 (30), Roma 60, Inter 59 (30), Lazio 57 (30), Milan 51 (30)...