SERIE A

Efektan Kovačićev pogodak u remiju s Lazijom

Nedjelja, 21. prosinca 2014. 22:42 Napisao/la  SC

Utakmica 16. kola: Inter - Lazio 2:2

Nogometaši Intera i Lazija podijeili su bodove u utakmici 16. kola Serie A. Rimljani su u 37. minuti vodili 2:0. Gosti su poveli već u 2. minuti golom Andersona, a isti igrač je zabio i u 37. minuti.

Inter je smanjio u 66. minuti. Mateo Kovačić odlično je dočekao jednu loptu na volej na dvadesetak metara i sjajno pogodio - 1:2. Bod domaćinu donio je Palacio u 80. minuti.

INTER: Handanovič, Nagatomo, Ranocchia, Dodo (od 45' Medel), D'Ambrosio (od 90' Campagnaro), Juan, Kuzmanović, Guarin (od 76' Bonazzolli), Kovačić, Palacio, Icardi.

LAZIO: Marchetti, Basta, Radu, De Vrij, Cana, Mauri, Ledesma (od 82' Gonzalez), Lulić (od 64' Onazi), Parolo, Anderson, Klose (od 56' Đorđević).

Utakmica 16. kola: Inter - Lazio 2:2 (Kovačić 66', Palacio 80'/Andreson 2', 37').

Poredak: Juventus 39, Roma 36, Napol 27, Sampdoria 27, Lazio 27, Genoa 26.