Serie A: Interova sedmica kod Sassuola, Milito s dva gola proslavio povratak

Nedjelja, 22. rujna 2013. 15:00 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Sassuolo - Inter 0:7 (Palacio 7', Taider 23',  Pucino 33'-ag,  Alvarez 53',  Milito 63',  Cambiasso 75',  Milito 83')

Serie A, 4. kolo

SASSUOLO - INTER 0:7

Stadion Città del Tricolore. Sudac: Russo.

Strijelci: 0:1 Palacio (7'), 0:2 Taider (23'), 0:3 Pucino (33'-ag), 0:4 Alvarez (53'), 0:5 Milito (63'), 0:6 Cambiasso (75'), 0:7 Milito (83').

Žuti kartoni: Missiroli, Magnanelli (Sassuolo), Taider (Inter).

SASSUOLO: Pomini; Gazzola (od 13' Pucini), Rossini (od 57' Bianco), Acerbi, Ziegler, Kurtič, Magnanelli, Chibsah (od 37' Zaza), Schelotto, Floro Flores, Missiroli.

INTER: Handanovič, Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus, Jonathan (od 67' Wallace), Guarin, Cambiasso, Taider (od 56' Kovačić), Nagatomo, Alvarez (od 54' Milito), Palacio.

Nogometaši Intera napunili su do vrha mrežu Sassuola u utakmici 4. kola i barem nakratko izbili na prvo mjesto Serie A. S druge strane Sassuolo je doživjelo četvrti poraz uz gol razliku minus 14!

Inter nije imao previše milosti, već do poluvremena gosti su imali vodstvo 3:0. U sedmoj minuti Nagatomo je probio lijevu stranu i pronašao Palacija za njegov pedeseti gol u Serie A - 0:1. U 23. minuti Palacijev pokušaj kratko je odbio Pomini, a Taider poentirao za prvi gol u dresu Intera - 0:2. Nakon ubačaja Guarina Pucino je pospremio loptu u vlastitu mrežu - 0:3.

Alvarez i Milito u razmaku od deset minuta, od 53. do 63. minute, zabili su nova dva gola. Cambiasso je dodao šesti, a Milito je zabio svoj drugi gol u povratku na travnjak nakon sedam mjeseci ozljede koljena.