Serie A: Badelj igrao protiv bivšeg kluba, Srna i Bradarić igrali u porazu, Perišić na klupi

Nedjelja, 10. ožujka 2019. 14:31 Napisao/la  SC
Darijo Srna (Cagliari)

Milan Badelj igrao je za Lazio od 67. minute u utakmici protiv bivšeg kluba.

Bologna je pobijedila Cagliari golovima Pulgara sa bijele točke i Soriana.

Za goste je Srna odigrao cijeli susret, dok je Bradarić igrao do 70. minute.

Dvostruki strijelac Belotti donio je pobjedu Torinu u gostima kod Frosinonea.

Inter je pobijedio SPAL 2:0 golovima Politana i Gagliardinija.

Perišić nije nastupio već je utakmicu pratio s klupe, dok je Brozović igrao do 42. minute kada je tražio zamjenu zbog ozljede.

Šimić je sjedio na klupi SPAL-a.

Pašalić je ušao u 77. minuti u igru svoje Atalante koja je slavila u gostima kod Sampdorije 1:2.

Hrvatski nogometaš sudjelovao je u akciji kod drugog pogotka kojega je zabio Gosens.

Sassuolo i Napoli podijelili su bodove.

Domaće je u vodstvo doveo Berardi, a izjednačio je Insigne četiri minute prije kraja.

Utakmice 27. kola: Bologna - Cagliari 2:0 (Pulgar 34-11m, Soriano 77), Frosinone - Torino 1:2 (Paganini 42/ Belotti 56, 78), Inter - SPAL 2:0 (Politano 68, Gagliardini 77), Sampdoria - Atalanta 1:2 (Quagliarella 67-11m/ Zapata 50, Gosens 77), Sassuolo - Napoli 1:1 (Berardi 53/ Insigne 86),  Fiorentina - Lazio 1:1 (Muriel 61/Immobile 23)

Poredak: Juventus 75, Napoli 57, Milan 51, Inter 50...