Serie A: Ronaldo donio pobjedu u 95. minuti, Tudor primio tri pogotka s igračem više

Srijeda, 30. listopada 2019. 20:54 Napisao/la  SC
Ronaldo
Ronaldo

U 95. minuti Ronaldo je iznudio kazneni udarac u duelu sa Sanabrijom, Portugalac je realizirao kazneni udarac u 96. minuti i donio Juventusu pobjedu.

Tipična Juventusova priča!

Genoa je igrala jako dobro, održavala je ravnotežu u rezultatu i igri iako je od 51. minute igrala  bez isključenog Cassate.

Trener Thiago Motta imao je razloga biti zadovoljan, a kada je u 87. minuti Juventus ostao bez isključenog Rabiota, činilo se da Geona ne može izgubiti utakmicu.

A onda je pojavio Ronaldo.

Prvo je postigao pogodak kojega je poništio VAR, a onda iznudio kazneni udarac kojega je VAR mogao poništiti.

Igor Tudor doživio je novi težak poraz, Udinese je primio čak tri pogotka s igračem više.

Fazio je u 32. minuti dobio crveni karton, Roma je više od sat vremena igrala s igračem manje.

Milan Badelj igrao je od 87. minuti u pobjedi Fiorentine.

Atalanta je osvojila bod u Napoliju u derbiju 10. kola.

Pogotkom Iličića u 86. minuti protivnik Dinama u Ligi prvaka izjednačio je rezultat i zadržao treću poziciju.

Mario Pašalić igrao do 69. minute.

Utakmica 10. kola: Napoli - Atalanta 2:2 (Maksimović 16, Milik 71/Freuler 41, Iličić 86), Cagliari - Bologna 3:2 (Joao Pedro 49, 83, Simeone 72/Santander 23-11m), Juventus - Genoa 2:1 (Bonucci 36, Ronaldo 90+6-11m/Kouname 41), Lazio - Torino 4:0 (Acerbi 25, Immobile 33, 70, Belotti 90-ag), Sampdoria - Lecce 1:1 (Ramirez 90+2/Lapadula 8), Sassuolo - Fiorentina 1:2 (Boga 24/Castrovilli 63, Milenković 82), Udinese - Roma 0:4  (Zaniolo 14, Smalling 51, Kluivert 54, Kolarov 65-11m)

Poredak: Juventus 26, Inter 25,  Atalanta 21, Roma 19,...