Nicolas Anelka, bivši Drogbin suigrač u Chelseau potpisao je za kineski klub u kojemu će tjedno zarađivati oko 250.000 eura. Drogba je dobio sličnu ponudu i ugovor na tri godine
Giggs se nalazi na širem popisu olimpijskih reprezentativaca Velike Britanije
Wigan - Man. City 0:1. City nije odigrao utakmicu za pamćenje, pobjeda na neugodnom gostovanju spada u rubriku "rutina"!
Swansea je do pobjede došla u 70. minuti pogotkom Grahama, samo minutu ranije Walcott je poravnao rezultat
Tottenham je remijem protiv Wolvesa zaostao za vodećim dvojcem iz Manchestera. Paul Scholes vratio se nogometu pogotkom za Manchester United  u pobjedi protiv Boltona
Defoe ima ponudu nekoliko klubova. Siguran sam da je to istina, ali nama to ništa ne znači jer ga nećemo prodati, rekao je Harry Redknapp
Cijeloj priči prethodila je anegdota s treninga kada je Adebayor morao platiti kaznu od 50 funti jer je bio najslabiji igrač na treningu. Kako to nije napravio, suigrači su ga zezali kako to da ne može platiti 50 funti kada mu ugovor u Manchester Cityju jamči 200 tisuća funti tjedno
Gerrard je za Liverpool debitirao 1998. godine i  sakupivši za Redse  566 nastupa