Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić, prema riječima njegova oca, želi potpisati za klub s Anfielda.
Harry Redknapp počeo je na sudu dokazivati nevinost pred optužbom da je utajio porez u dogovoru s Milanom Mandarićem
Arsenal - Man. United 1:2. Momčadi su u završnicu ušle podjednakih izgleda za pobjedu,  presudio je Valencia
Man. City - Tottenham 3:2. Pogotkom Marija Balotellija s bijele točke u sudačkoj nadoknadi Man. City pobijedio Tottenham. Minutu ranije Defoe propustio meč-loptu
Newcastl i Liverpool izgubili su utakmice 22. kola čime su za četvrtoplasiranim  Chelseaom zaostale još jedan bod
Norwich - Chelsea 0:0. Bosingwa je u 60. minuti ubacio zdesna, Torres primio loptu oko bijele točke i onda je vrhom kopačke poslao kraj lijeve vratnice. Bila je to najbolja prigoda za goste
Subota, 21. siječnja 2012. 12:38