Primera: Real (M) pobijedio Athletic Bilbao, Luka Modrić odigrao cijeli susret

Nedjelja, 01. rujna 2013. 14:09 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Real (M) - Athletic (B) 3:1 (Isco 25', 72', Ronaldo 45'/Gomez 79'). Kraljevski klub je stigao do trećeg slavlja u prvenstvu nanijevši Athleticu prvi poraz

REAL MADRID - ATHLETIC BILBAO 3:1

Stadion Bernabeu. Gledatelja: 72.000 Sudac: Gomez.

Strijelci: 1:0 Isco (25'), 2:0 Ronaldo (45'), 3:0 Isco (72'), 3:1 Gomez (79').

REAL: Lopez, Ramos, Pepe, Arbeola, Marcelo (od 86' Carvajal), Modrić, Khedira (od 70' Casemiro), Di Maria, Isco, Ronaldo, Benzema (od 73' Rodriguez).

ATHLETIC: Iago, Iraola, Balenziaga, Laporte, Gurpegi, Susaeta, Benat, Iturraspe (od 46' Moran), Rico (od 46' Del Marcos), Aduriz, Muniain (od 65' Ibai).

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Athletic Bilbao u utakmici 3. kola španjolskog prvenstva nanijevši Baskima prvi poraz sezone ujedno nastavivši svoj pobjednički niz.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu u dresu Reala. Kraljevski klub poveo je u 25. minuti, Benzema je proigrao Isca koji se dobro snašao u kaznenom prostoru.

Na 2:0 povisio je Ronaldo u zadnjim trenucima prvog poluvremena. Portugalac je ostao sam u kaznenom prostoru i glavom matirao suparničkog vratara. Isco je drugi pogodak zabio u 72. minuti. Ronaldo je pronašao Benzemu, koji je uposlio Isca, a napadač Reala je bio precizan s ruba kaznenog prostora.

Do kraja susreta gosti su uspjeli smanjiti rezultat. Kraljevska obrana zaspala je u 79. minuti, a Gomezu nije bilo teško pogoditi mrežu iz neposredne blizine.

U sljedećem kolu Real gostuje kod Villareala, u borbi momčadi koje do sada imaju maksimalan učinak.