LaLiga: Luka Modrić godinu završio pogotkom vrijednim boda, Šime Vrsaljko zaigrao

Srijeda, 30. prosinca 2020. 21:37 Napisao/la  SC
Luka Modrić
Luka Modrić

Real Madrid od kalendarske godine oprostio se remijem s Elcheom.

Luka Modrić godinu je završio učinkovito kao što je igrao većim dijelom sezone, postigao je glavom pogodak vrijedan boda i bio jedan od najboljih igrača na terenu!

Propustio je Real Madrid priliku Novu godinu dočekati na vrhu ljestvice s istim brojem bodova kao Atletico.

Šime Vrsaljko odigrao je prvu utakmicu ove sezone za Atletico, igrao je do 57. minute u pobjedi protiv Getafea.

Vrsaljko je propustio ovu polusezonu zbog ozljede, u predzadnjim trima kolima sjedio je na klupi, Diego Simeone dao mu je priliku u 16. kolu.

Atletico je ostvario 11. pobjedu i zadržao vodstvo na ljestvici.

Granada je pobijedila Valenciju u utakmici s tri crvena kartona.

Valencia je ostala bez dvojice isključenih igrača za samo tri minute (Jason 70, Guedes 73), Granada je tri minute kasnije ostala bez jednog isključenog igrača (Duranta 76) i na kraju iskoristila brojčanu prednost.

Utakmice 16. kola: Granada - Valencia 2:1 (Kenedy 45+3, Molina 88/Gameiro 36), Atlético - Getafe 1:0 (L. Suarez 20), Celta Vigo - Huesca 2:1 (Nolito 33, Aspas 61/Seoane 84), Elche - Real Madrid 1:1 (Fidel 52-11m/Modrić 20)

Poredak: Atletico 35 (14), Real Madrid 33, Real Sociedad 26 (16), Sevilla 26 (14), Villarreal 26 (16), Barcelona 25 (15)...