LaLiga: Real Madrid odigrao furiozno prvo poluvrijeme, Luka Modrić ponovo na terenu

Nedjelja, 14. lipnja 2020. 21:25 Napisao/la  SC

Real Madrid odigrao je furiozno prvo poluvrijeme u nastavku sezone, momčad Eibara jedva je dočekala odmor nakon što je primila tri pogotka.

Tri pogotka razigrane momčadi Zinedinea Zidanea nisu slutile dobrim za Eibar, ali je Real Madrid u drugom dijelu toliko usporio ritam da je Eibar osim pogotka stvorio nekoliko situacija kojima se mogao rezultatski vratiti u utakmicu.

Luka Modrić igrao je do 83. minuti. Bolje je igrao u prvom nego u drugom poluvremenu kao većina igrača Real Madrida.

Inače, Real Madrid utakmicu je odigrao pred praznim tribinama stadiona Alfredo di Stefano budući da se Santiago Bernabeu temeljito preuređuje.

Real Madrid u četvrtak na istom stadionu igra protiv Valencije.

Utakmice 28. kola: Athletic - Atletico 1:1 (Munian 37/Diego Costa 39), Real Madrid - Eibar 3:1 (Kroos 4, S. Ramos 30, Marcelo 37/Bigas 60), Real Sociedad - Osasuna 1:1 (Oyarzabal 61/Adrian 29-11m)

Poredak: Barcelona 61, Real Madrid 59, Sevilla 50, Real Sociedad 47,...