LaLiga: Barcelona pobjedom prekinula negativan niz, Ivan Rakitić na tribinama

Utorak, 24. rujna 2019. 22:51 Napisao/la  SC
Antoine Griezmann (Barcelona)

Barcelona je protiv Villarreala ostvarila treću pobjedu i prekinula negativni niz u utakmici tijekom koje nije oduševila.

Nakon zanimljivih dvadesetak minuta i dva pogotka, splasnuo je ritam napada Barcelone.

Villarreal se vratio u utakmicu i održavao neizvjesnost do kraja.

Leo Messi nije igrao drugo poluvrijeme, na ozljedu aduktora žalio se već sredinom prvoga dijela.

Ivan Rakitić sjedio je na tribinama, hrvatski reprezentativac nije bio u rosteru  za utakmicu.

Utakmice 6. kola: Valladolid - Granada 1:1 (Plano 12/Fernandez 42), Betis - Levante 3:1 (Loren 45+3, 48, Iglesias 62/Hernani 7), Barcelona - Villarreal 2:1 (Griezmann 6, Arthur 15/Cazorla 44)

Poredak: Granada 11, Athletic 11 (5), R. Madrid 11 (5), Barcelona 10, Sociedad 10 (5), Sevilla 10 (5), Atletico 10 (5),...