LaLiga: Barcelona svladala Almeriju, Gerard Pique ovacijama ispraćen u mirovinu

Subota, 05. studenog 2022. 22:45 Napisao/la  Kristian Sirotich
Gerard Pique

Barcelona je bez poteškoća svladala Almeriju u utakmici koja će se pamtiti samo po činjenici da se na njoj od svog kluba oprostio Gerrard Pique.

Pique je odlučio završiti karijeru nakon 616 utakmica u dresu katalonskog diva, igrao je do 84. minute, Pique je u suzama napuštao Camp Nou, a u mirovinu je otpraćen ovacijama navijača.

U sedmoj minuti utakmice Barcelona je imala kazneni udarac, čitav stadion za izvođača najstrože kazne zazivao je upravo legendarnog braniča, ali loptu je uzeo Robert Lewandovski i promašio.

Nogometaši Osasune potvrdili su dobru formu pobijedivši Celtu na gostovanju u Vigu.

Junak gostujuće momčadi bio je Luis Ezequiel Avila koji je postigao oba pogotka.

Ante Budimir igrao je za Osasunu do 73. minute.

Rezultati 13. kola: Celta - Osasuna 1:2 (Iago Aspas 19/ Avila 8, 28), Valladolid - Elche 2:1 (Sanchez 40, Roque Mesa 46/Ferrandez 63), Getafe - Cadiz 0:0, Barcelona - Almeria 2:0 (Dembele 48, De J0ong 62)