LaLiga: Barcelona osvojila bod u Vigu, Real Madrid dobio priliku preuzeti vrh

Subota, 27. lipnja 2020. 20:47 Napisao/la  SC
Ivan Rakitić

Barcelona je osvojila bod u Vigu čime je Real Madrid u nedjelju dobio priliku osamiti se na vrhu.

Filip Bradarić igrao je od 60. minute za Celtu Vigo, koja je osvojila još jedan važan bod u borbi za ostanak.

Luis Suarez vratio se pogocima, dvaput je bio strijelac nakon dvije asistencije Lea Messija, a Ivan Rakitić opet postaje stožerni igrač Barcelone.

Rakitić je odigrao cijelu utakmicu.

Ante Budimir postigao je utješni pogodak u porazu od Athletica, hrvatski napadač igrao je od 46. minute za Mallorcu.

Utakmice 32. kola: Athletic Bilbao - Mallorca 3:1 (Garcia 16-11m, Sancet 24, Villalibre 90/Budimir 70-11m), Celta Vigo - Barcelona 2:2 (Smolov 50, Aspas 88/L. Suarez 20, 67), Atletico - Alaves 2:1 (Saul 59, Diego Costa 73-11m/Joselu 90+3-11m), Osasuna - Leganes 2:1 (Enric 9, 90+6/Aviles 50)

Poredak: Barcelona 69, Real Madrid 68 (31), Atletico 58, Sevilla 54,...