LaLiga: Atletico i Real podijelili bodove u gradskom derbiju, Luka Modrić igrao u remiju

Nedjelja, 07. ožujka 2021. 20:10 Napisao/la  SC
Luka Modrić
Luka Modrić

U gradskom derbiju 26. kola LaLige Atletico Madrid i Real Madrid odigrali su na stadionu Wanda Metropolitano utakmicu bez pobjednika (1:1).

Već u 15. minuti Luis Suarez doveo je domaćine u vodstvo, „kraljevski klub“ poraza je spasio Karim  Benzema pogotkom dvije minute prije kraja susreta nakon krasne akcije s Casemirom.

Luka Modrić odigrao je svih devedeset minuta za Zidaneovu momčad, kojoj je ovo drugi uzastopni remi pa je Barceloni prepustila drugo mjesto na ljestvici.

Utakmice 26. kola: Atletico Madrid – Real Madrid 1:1 (Suarez 15/Benzema 88), Huesca – Celta Vigo 3:4 (Slovas 14, Mir 16, Ferreiro 74/Mina 5, Nolito 37, Mallo 52, Beltran 76).

Poredak: Atletico Madrid 59 (25), Barvelona 56, Real Madrid 54, Sevilla 48 (25)...