Bundesliga: Wolfsburg slavio u Leverkusenu, novi pogodak Jovića za Eintracht

Subota, 23. siječnja 2021. 17:39 Napisao/la  SC
Bote Baku
Bote Baku

Nogomtaši Bayer Leverkusena poraženi su u derbiju 18. kola Bundeslige od Wolfsburga 0:1.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Baku u 35. minuti, ovom se pobjedom Wolfsburg na trećem mjestu izjednačio s apotekarima.

Tin Jedvaj nije igrao za Bayer Leverkusen, Josip Brekalo u igru je za Wolfsburg ušao u 61. minuti.

Nogometaši Eintrachta i devetu utakmicu za redom ne znaju za poraz, ovoga puta deklasirali su Arminiu u Bielefeldu.

Luka Jović i drugu utakmicu uzastopno upisao se u strijelce.

Veliko iznenađenje napravili su nogometaši Mainza, koji su na domaćem terenu svladali Red Bull Leipzig.

Dani Olmo igrao je za Leipzig do 77 minute.

Utakmice 18. kola: Arminia – Eintracht 1:5 (Cordova 36/Silva 25, 33, Kostić 27, Jović 75, Kamada 75), Augsburg – Union Berlin 2:1 (Niederlechner 17, 47/Ingvartsen 25), Bayer Leverkusen – Wolfsburg 0:1 (Baku 35), Freiburg – Stuttgart 2:1 (Demirović 14, Jeong Woo-Yeong 37/Wamangituka 7), Mainz – RB Leipzig 3:2 (Niakhate 24, 35, Barreiro 50/Adams 15, Halstenberg 30).

Poredak: Bayern 39 (17), RB Leipzig 35, Bayer Leverkusen 32, Wolfsburg 32, Borussia (M) 31, Eintracht 30, Borussia (D) 29...