Bundesliga: Bayern remijem u Nurnbergu ugrozio naslov, Kramarić promašio penal u porazu

Nedjelja, 28. travnja 2019. 17:40 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić (Hoffenheim)

Težak poraz doživio je Hoffenheim na domaćem terenu od Wolfsburga.

Završilo je 1:4, a nakon početnog vodstva domaćih golom Szalaia u 9. minuti Andrej Kramarić propustio je to vodstvo povećati sa bijele točke.

Kramarić je umjesto mreže pogodio lijevu stativu.

Gosti su izjednačili četiri minute prije kraja prvog dijela, a u nastavku su sa još tri gola potopili Hoffenheim.

Pretposljednji Nurnberg osvojio je veliki bod na domaćem terenu protiv Bayerna.

Domaćini su imali kazneni udarac u 90. minuti za veliku senzaciju, no Leibold je promašio.

Pereira je domaće doveo u vodstvo u 48. minuti, a Bayernu je bod donio Gnabry u 75. minuti.

Utakmica 31. kola: Hoffenheim - Wolfsburg 1:4 (Szalai 9/ William 41, Weghorst 69, 88, Arnold 85), Nurnberg - Bayern 1:1 (Pereira 48/ Gnabry 75)

Poredak: Bayern 71, Borussia (D) 69, RB Leipzig 64, Eintracht 54, Borussia (M) 51, Bayer 51, Hoffenheim 50, Wolfsburg 49...