Bundesliga: Bayern razbio Borussiju (D), Kramarić igrao u velikoj pobjedi Hoffenheima

Subota, 31. ožujka 2018. 17:26 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski (Bayern)

Nogometaši Hoffenheima sa čak 6:0 su pobijedili Koln.

Kramarić je igrao do 65. minute kada ga je zamijenio strijelac šestog pogotka Zuber.

Leipzig je slavio u gostima kod Hannovera.

Elez je ušao u igru domaćih u 18. minuti.

Tin Jedvaj ostao je na klupi Bayera u remiju sa Augsburgom.

Schalke je pobijedio 2:0 Freiburg, ali bez Marka Pjace koji nije bio u konkurenciji jer se prekasno vratio iz SAD.

Iako je Schalke odgodio Bayernovu proslavu naslova, Bavarci su sa stilom razbili Borussiju Dortmund.

Završilo je 6:0, a 5:0 već do poluvremena! Posebno je ubojit protiv svoga bivšeg kluba bio Robert Lewandowski, koji je pogodio u petoj minuti (Müller asistent), James je na Alabino dodavanje u 14. povisio na 2:0, pa je James asistirao Mülleru u 23., a onda je Lewandowski zabio drugi za 4:0 u 44. (Ribery asistent), te dodao Riberyju za 5:0 u 45. Lewandowski je u 88. zaključio priču.

Utakmice 28. kola: Bayer Leverkusen - Augsburg 0:0, Hannover - Leipzig 2:3 (Sane 71, Fuellkrug 78/ Forsberg 16, Orban 54, Poulsen 76), Hoffenheim - Koln 6:0 (Gnabry 22, 47, Uth 56, 65, Rupp 61, Zuber 72), Schalke - Freiburg 2:0 (Caligiuri 63-11m, Burgstaller 73), Stuttgart - HSV 1:1 (Ginczek 44/ Holtby 18), Bayern - Borussia (D) 6:0 (Lewandowski 5, 44, 87, Rodriguez 14, Mueller 23, Ribery 45)