Bundesliga: Borussia (M) lako sa Werderom, Herrmann dvostruki strijelac, slavlje Bayera

Nedjelja, 10. studenog 2019. 15:21 Napisao/la  SC
Patrick Herrmann (Borussia Monchengladbach)

Bensebaini u 20. te Hermann dva puta u 22. i 59 minuti bili su strijelci u pobjedi Borussije (M) nad Werderom.

Gosti su u 53. minuti imali priliku za smanjenje rezultata sa bijele točke, nakon što je sudac konzultirao VAR i promijenio svoju odluku, ali je Klaassenu vratar Sommer obranio kazneni udarac.

Strijelac Bensebaini u 87. minuti je zaradio drugi žuti karton, pa je Borussia do kraja igrala sa igračem manje.

Werder je ipak zabio počasni pogodak u četvrtoj minuti sudačke nadoknade susreta, strijelac je bio Bittencourt.

Brekalo je ušao u 62. minuti utakmice koju je njegov Wolfsburg izgubio od Bayer Leverkusena.

Utakmice 11. kola: Borussia (M) - Werder Bremen 3:1 (Bensebaini 20, Herrmann 22, 59/ Bittencourt 90+4), Wolfsburg - Bayer Leverkusen 0:2 (Bellarabi 25, Paulinho 90+6), Freiburg - Eintracht 1:0 (Petersen 77)

Poredak: Borussia (M) 25, RB Leipzig 21, Bayern 21, Freiburg 21, Hoffenheim 20, Borussia (D) 19, Schalke 19....