Bundesliga: Bayern razbio Borussiju i preuzeo vrh, Ante Rebić strijelac u pobjedi Eintrachta

Subota, 06. travnja 2019. 17:31 Napisao/la  SC
Slavlje Bayerna

Niko Kovač i njegov Bayern zabili su čak pet golova Borussiji.

Bavarci su pobjedom preuzeli vrh ljestvice.

Golove su zabijali Lewandowski dva puta, Gnabry, Hummels i Martinez.

Bayern sada ima bod više od Borussije na drugom mjestu.

Ante Rebić bio je strijelac vodećeg pogotka za Eintracht u gostima kod Schalkea.

Rebić je zabio u 13. minuti, a osam minuta kasnije domaćima je donio izjednačenje Serdar.

Serdar je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade susreta zaradio drugi žuti karton te su domaći susret završili sa desetoricom igrača.

U devetoj minuti sudačke nadoknade nakon konzultacije sa VAR-om sudac je dosudio Eintrachtu kazneni udarac koji je u pogodak pretvorio Jović i donio gostima tri boda.

Jedvaj je s klupe pratio poraz svoga Bayer Leverkusena od Leipziga.

Završilo je 2:4 za goste.

Borna Sosa ušao je u 78. minuti s klupe Stuttgarta u dvoboju sa Nurnbergom koji je završio 1:1.

Brekalo je igrao sve do 62. minute u dvoboju svoga Wolfsburga i Hannovera koji je završio pobjedom domaćih 3:1.

Utakmice 28. kola: Bayer Leverkusen - RB Leipzig 2:4 (Havertz 11-11m, 23/ Sabitzer 17, Werner 64, Forsberg 71 - 11m, Cunha 83), Hertha - Dusseldorf 1:2 (Grujić 41/ Raman 35, 61), Schalke - Eintracht 1:1 (Serdar 21/ Rebić 13, Jović 90+8-11m), Stuttgart - Nurnberg 1:1 (Kabak 75/ Pereira 42), Wolfsburg - Hannover 3:1 (Steffen 32, 71, Roussillon 78/ Weydandt 30), Bayern - Borussia (D) 5:0 (Hummels 10, Lewandowski 17, 89, Javi Martinez 41, Gnabry 43)

Poredak: Bayern 64, Borussia (D) 63, Leipzig 55, Eintracht 52, Borussia (M) 47 (27), Wolfsburg 45...