LIVE! Rijeka - Real Sociedad 0:1. Gotova je utakmica, Rijeka ipak nije izdržala, Bautista u trećoj minuti nadoknade donio pobjedu Real Sociedadu

Četvrtak, 22. listopada 2020. 18:44 Napisao/la  SC

Kraj utakmice. Nogometaši Rijeke bili su blizu velikoga boda, ali ipak nisu uspjeli izdržati pritisak gostiju.

90+6' Žuti karton Lepinjica

90+5' Bautista se našao u još jednoj izglednoj prilici, ali njegov je udarac završio pored vrata

90+3' David Silva je lijepo uposlio Merina, ovaj proslijedio loptu do Bautiste koji pogađa za 0:1

90' Igra se šest minuta dodatnog vremena

90' Žuti kartoni Capanu i Merinu

89' Izlazi Portuguese, ulazi Januzaj

88' Navijači na Rujevici bodre Rijeku da izdrži do kraja

86' Izlazi Lončar, ulazi Capan

85' Izlazi Oyarzabal, ulazi Bautista

83' Sjajna prilika za goste, Oyarzabal se našao u odličnoj poziciji, tukao i pogodio stativu

77' Izlazi Kulenović, ulazi Lepinjica

72' Izlazi Isak, ulazi Jose

63' Izlazi Andrijašević, ulazi Yateke

56' Štefulj nije uspio izbaciti loptu, koja je došla do  Portuguesa, ali je njegov udarac Nevistić dirao tek toliko koliko je bilo potrebno da lopta ne završi u mreži

53' Tomečak je lijepo pronašao Pavičića, ali veznjak Rijeke je malo zakasnio

46' Počelo je drugo poluvrijeme

Završilo je prvo poluvrijeme. Riječani nisu bili inferiorni lideru La Lige, štoviše izgledali su opasnije

45' Igra se još minuta sudačke nadoknade vremena u prvom dijelu

38' Još jedna sjajna prilika za bijele! Rijeka se našla u situaciji tri na tri, Andrijašević je povukao napad, ušao u jedan dribling i vrhom kopačke proslijedio loptu do Lončara siloviti udarac kojega je završio zamalo pored vrata

36' Žuti karton za Pavičića

30' Oyarzabal je izveo udarac iz kuta, ali Isak glavom nije bio precizan

29' Obje momčadi za sada su imale po dva udarca u okvir

26' Velika prigoda za Real Sociedad. Smolčić je propustio jednu loptu, iz drugog plana dotrčao Le Normand, ali po njegovu udarcu glavom lopta je odsjela na gredi

25' Nevistić brani udarce Oyarzabala, a potom i Davida Silve

24' Odlična obrambena reakcija Tomečaka, koji je u posljednji trenutak prekinuo obećavajuću četiri na dva kontru gostiju i uklizavanjem presjekao opasnu loptu

22' Nakon jedne neoprezne reakcije Nevistića sjevnula je kontra Riječana, Lončar je povukao sa svoje polovice, došao do gostujućeg šesnaesterca, ali nije dobro zahvatio loptu

20' Sjajna atmosfera na Rujevici, nogometaši Rijeke trenutačno ni po čemu nisu inferiorni momčadi iz San Sebastiana

14' Sjajna prilika za Rijeku! Brzom kontrom Riječani su izbili pred vratara Remira, koji je prvo obranio udarac Andrijaševića pa onda i Lončara

10' Za sada bez prigoda na obje strane, Real Sociedad u laganoj premoći

1' Franko Andrijašević dobio žuti karton

RIJEKA: Nevistić, Velkovski, Smolčić, Escoval, Tomečak, Grezda, Pavičić,  Lončar, Štefulj, Andrijašević, Kulenović

REAL SOCIEDAD: Remiro, Gorosabel, Elustondo, Le Normand, Monreal, Zubimendi, Merino, David Silva, Portugues, Oyarzabal, Isak