Europska liga: Lokomotiva teško poražena od švedskog Malmoa

Četvrtak, 24. rujna 2020. 20:50 Napisao/la  SC
Rakip (Malmo) i Sammir (Lokomotiva)

Nogometaši Lokomotive poraženi su u trećem pretkolu Europa lige u Švedskoj od Malmoa.

Završilo je čak 5:0 za prvaka Švedske.

Domaći su prvi gol zabili u 5. minuti, Rieks je pobjegao obrani Lokomotive ostao sam na rubu kaznenog prostora i ubacio u peterac gdje ju je Thelin pospremio u mrežu.

Drugi gol je Thelin postigao u 16. minuti nakon što je ponovno pobjegao obrani gostiju.

Treći gol djelo je Nalića u 30. minuti kojega su Lokomotivini stoper ostavili samoga.

Na 4:0 povisio je u 52. minuti Larsson nakon sjajnog prodora po lijevoj strani do ruba kaznenog prostora.

U 71. Malmo je još jednom izigrao obranu gostiju, a u strijelce se upisao asistent za prvi gol Rieks.

Prvi udarac Lokomotive u okvir gola dogodio se u 88. minuti, ali Johansson je obranio.

MALMÖ: Johansson, Larsson, Ahmedhodžić, Nielsen, Berget, Rakip (63 Innocent), Lewicki, Knudsen (46 Safari), Nalić, Thelin, Rieks (75 Sarr)

LOKOMOTIVA: Hendija, Mersinaj, Kolinger, Kovačić, Marković, Karačić, Cokaj, Petrak, Sammir (68 Tuci), Đira (75 Čeliković), Kallaku (84 Acquah)

Utakmica 3. pretkola Europa lige: Malmo - Lokomotiva 5:0 (Thelin 5, 17, Nalić 31, Larsson 52, Rieks 72)