Europska liga: U 122. minuti Aubameyang promašio četvrtfinale, Sevilla jedva prošla

Četvrtak, 27. veljače 2020. 23:20 Napisao/la  SC
Aubameyang efektno izjednačio i onda promašio...

U 122. minuti Abameyang je ostao sam na šest metara od vratara Olympiacosa, promašio je vrata, Arsenal je ispao...

Kapetan Arsenala postao je tragičar nakon što je u 113. minuti atraktivnim volejem u letu izjednačio i doveo Arsenal na prag četvrtfinala.

Međutim, u 119. minuti El Arabi  izbjegao je pažnji domaće obrane i iz blizine gurnuo loptu u mrežu za frenetično slavlje na klupi gostiju.

Olympiacos je na kraju prošao u četvrtfinale, Aubameyang se dugo nakon utakmice držao za pokunjenu glavu...

Soudani nije bio u rosteru Olympiacosa zbog ozljede.

Marcelo Brozović igrao je u drugom dijelu utakmice bez gledatelja na San Siru, gdje je Inter pobjedom (2:1) potvrdio prolaz u četvrtfinale.

Matej Mitrović s klupe je gledao početak potopa svoje momčadi na Old Traffordu, Club Brugge primio je tri pogotka odmah nakon što je u 23. minuti ostao bez isključenog Delija.

Bivši stoper Rijeke ušao je u igru u 62. minuti, do kraja je Fred postigao još dva pogotka za domaćine.

Cluj je bio blizu senzacije, u uzvratnoj utakmici rumunjska momčad odigrala je u Sevilli bez pogodaka protiv jedne od najboljih momčadi španjolskog prvenstva.

Sevilla je prošla zahvaljujući pogotku u gostima u prvoj utakmici, Damjan Đoković odigrao je cijelu utakmicu za Cluj.

Uzvratne utakmice osmine finala Europske lige:
Arsenal - Olympiacos 1:2, nakon produžetaka (Aubemayeng 113/Cisse 53, El Arabi 119) (1:0)
Ajax - Getafe 2:1 (0:2) (Danko 10, Olivera 63-ag/Mata 5)
Benfica - Shakhtar 3:3 (1:2) (Pizzi 9, Dias 36, Silva 47/Dias 12-ag, Stepanenko 49, Patrik 71)
Celtic - Kopenhagen 1:3 (Edouard 83-11/Santos 51, Biel 85, N'Doye 88) (1:1)
Inter - Ludogorets 2:1 (2:0) (Braghi 32, Lukaku 45+4/Souza 26)
Manchester United - Club Brugge 5:0  (1:1) (Fernandes 27, Ighalo 34, McTominay 41, Fred 82, 90+3)
Sevilla - CFR Cluj 0:0 (1:1)