Europska liga: Man. United - Sevilla i Šahtar - Inter polufinalni parovi

Utorak, 11. kolovoza 2020. 22:58 Napisao/la  SC
Traore (Wolves) nije mogao proći u polufinale

Sevilla i Šahtar plasirali su se u polufinale Europske lige.

Da se klub specijalizirao za Europsku ligu, pokazali su igrači Seville u Duisburgu.

Argentinac Ocampos pogotkom u 88. minuti odlučio je pobjednika utakmice koja je bila neizvjesna sve do završnice.

Wolves je svoje šanse propustio prije završnice, između ostalog Jimenez nije iskoristio kazneni udarac za Wolves u 13. minuti,

Šahtar je na brazilski pogon pregazio Basel.

U polufinalu igraju Manchester United - Sevilla, Šahtar - Inter.

Utakmice osmine finala Europske lige: Šahtar - Basel 4:1 (Moraes 2, Taison 22, Alan Patrik 75-11m, Dodo 88/van Wolfswinkel 90+2), Wolves - Sevilla 0:1 (Ocampos 88)