Europska liga: Jurgen Kloop nije pobijedio s igračem više, Igoru Tudoru samo bod

Četvrtak, 22. listopada 2015. 23:25 Napisao/la  SC

Utakmice 3. kola: Liverpool - Rubin 1:1, PAOK - Krasnodar 0:0, Midtjylland - Napoli 1:4

Europska liga - 3. kolo

Jurgen Klopp nije ostvario prvu pobjedu na klupi Liverpoola iako je Rubina od 36. minute igrao s igračem manje, budući da je Kuzmin već u 36. minuti zaradio drugi žuti karton.

Liverpool očito ima malo više problema od trenera. Dejan Lovren nije bio u zapisniku utakmice.

Marin Leovac ušao je u 46. minuti, a Dimitri Berbatov u 57. minuti. Izmjene u momčadi Igora Tudora nisu donijele promjene, PAOK je odigrao bez pogodaka protiv Krasnodara.

Ivan Strinić igrao je od 81. minute za Napoli u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi protiv Midtjyllanda

Skupina A: Molde - Celtic 3:1, Fenerbahce - Ajax 1:0
Poredak: Molde 7, Fenerbahce 4, Ajax 2, Celtic 2

Skupina B: Bordeaux - Sion 0:1, Liverpool - Rubin Kazan 1:1
Poredak: Sion 7, Liverpool 3, Bordeaux 2, Rubin 2

Skupina C: PAOK - Krasnodar 0:0, Qabala - Borussia (D) 1:3
Poredak: Borussia (D) 7, Krasnodar 4, PAOK 3, Qabala 1

Skupina D: Midtjylland - Napoli 1:4, Legia Warsaw - Club Brugge
Poredak: Napoli 9, Midtjylland 6, Club Brugge 1, Legia 1