Europska liga: Fiorentina pobijedila u Poznanu, Tomečak poražen u St. Etienneu

Četvrtak, 05. studenog 2015. 23:09 Napisao/la  SC

Rezultati: Tottenham - Anderlecht 2:1, Rosenborg - Lazio 0:2, Athletic Bilbao - Partizan 5:1, St Etienne - Dnipro 3:0

Europska liga - 4. kolo

Kalinić je ušao u 63., a Badelj u 79. minuti utakmice u Poznanu gdje je Fiorentina dvama Iličićevim pogocima ostvarila novu pobjedu.

Subašić i Pašalić bili su u početnoj postavi Monaca u dalekoj Armeniji. Subašić je standardno branio cijelu utakmicu, Pašalić je izašao u 61. minuti, desetak minuta prije nego što je Monaco izjednačio.

Tomečak je izašao u 63. minuti utakmice u kojoj je Dnipro doživio uvjetljiv poraz (0:3) od St. Etiennea. Utakmica je umnogome odlučila o drugom mjestu u Skupini G.

Skupina H: Besiktas - Lokomotiv 1:1, Skenderbeu - Sporting 3:0
Poredak: Lokomotiv 8, Besiktas 6, Sporting 4, Skenderbeu 3

Skupina J: Karabakh - Monaco 1:1, Tottenham - Anderlecht 2:1
Poredak: Tottenham 7, Monaco 6, Karabakh 4, Anderlecht 4

Skupina G: Rosenborg - Lazio 0:2, St Etienne - Dnipro 3:0
Poredak: Lazio 10, St Etienne 7, Dnipro 4, Rosenborg 1

Skupina I: Belenenses - Basel 0:2, Lech Poznan - Fiorentina 0:2
Poredak: Basel 9, Fiorentina 6, Lech Poznan 4, Belenenses 4