Liga prvaka: Senzacija u Madridu, Atletico pobijedio Milan u 97. minuti

Utorak, 28. rujna 2021. 23:19 Napisao/la  SC
Čudo u Madridu!

Liga prvaka  - 2. kolo

Senzacija u Madridu!

Sheriff Tiraspol ostvario je najveću pobjedu u klupskoj povijesti, pogotkom Thilla u 90. minuti pobijedio je (2:1) Real Madrid.

Luka Modrić ušao je u igru u 66. minuti.

Milan je izgubio utakmicu u 97. minuti, kada je Luis Suarez mirno realizirao kazneni udarac.

Kalulu u 94. minuti igrao rukom u kaznenom prostoru, sudac Cakir pokazao je na bijelu točku.

Milan je od 29. minute igrao bez isklučenog Kessiea zbog čega je Rebić morao izaći u 34. minuti.

Liverpool je pregazio Porto i najavio trofejnu sezonu, momčad Jurgena Kloppa opet izgleda kao stroj za pobjede.

Inter je osvojio bod na neugodnom gostovanju u Kijevu u utakmici bez pogodaka protiv Šahtara

Marcelo Brozović igrao je do 55. minute, Ivan Perišić igrao je od 82. minute.

Ajax je očekivano pobijedio Bešiktaš, Domagoj Vida i Miralem Pjanić nisu igrali za tursku momčad zbog ozljeda.

Skupina A: PSG - Manchester City 2:0 (Gueye 8, Messi 74), RB Leipzig - Club Brugge 1:2 (Nkunku 5/Vanaken 22, Rits 40)
Poredak: PSG 4, Club Brugge 4, Manchester City 3, RB Leipzig 0

Skupina B: Milan - Atletico 1:2 (Leao 20/Griezmann 84, L. Suarez 97+11m), Porto - Liverpool 1:5 (Taremi 75/Salah 18, 60, Mane 45, Firmino 77, 81)
Poredak: Liverpool 6, Atletico 4, Porto 1, Milan 0

Skupina C: Ajax - Bešiktaš 2:0 (Berghuis 17, Haller 43), Borussia (D) - Sporting 1:0 (Malen 37)
Poredak: Ajax 6, Borussia (D) 6, Bešiktaš 0, Sporting 0

Skupina D: Šahtar - Inter 0:0, Real Madrid - Sheriff Tiraspol 1:2 (Benzema 60/Jakšibaev Thill 90)
Poredak: Sheriff Tiraspol 6, Real Madrid 3, Inter 1, Šahtar 1