Liga prvaka: PSG i Real Madrid odigrali za nulu, Luka Modrić ušao u nastavku

Srijeda, 21. listopada 2015. 22:59 Napisao/la  SC

Rezultati: Malmo - Shakhtar Donetsk 1:0, PSG - Real Madrid 0:0, Juventus - Borussia (M) 0:0, Man. City - Sevilla 2:1

PSG i Real Madrid odigrali su u Parizu bez pogodaka utakmicu u kojoj su gosti bili nešto konkretniji. Dvoboj dvojice nabrijanih tipova, Ibrahimovića i Ronalda, završio je upravo onako kako sugerira rezultat.

Luka Modrić ušao u igru u 69. minuti umjesto Isca, hrvatski reprezentativac oporavio se od ozljede iz utakmice protiv Bugarske. Mateo Kovačić sjedio je na klupi.

Nakon tri kola Shakhtar je bez boda. Porazi od PSG-a i Real Madrida nisu neočekivani, poraz od Malmoa ipak je iznenađenje. Treba naglasiti da Đurđić nije iskoristio kazneni udarac za Malmo.

Darijo Srna odigrao je cijelu utakmicu, Eudardo je ušao u igru u 71. minuti.

Mario Mandžukić igrao je do 70. minute za Juventus, koji nije uspio zatresti mrežu Borussije (M).

Man. City pobijedio je Sevillu pogotkom De Bruynea u 91. minuti. Sevilla je većim dijelom utakmice ostavila bolji dojam.

Skupina A: Malmo - Shakhtar Donetsk 1:0 (Rosenberg 17), PSG - Real Madrid 0:0
Poredak: PSG 7, Real Madrid 7, Malmo 3, Shakhtar 0

Skupina B: CSKA Moskva - Man. United 1:1 (Doumbia 15/Martial 65), Wolfsburg - PSV 2:0 (Dost 46, Kruse 57)
Poredak: Wolfsburg 6, Man. United 4, CSKA Moskva 4, PSV 3

Skupina C: Atletico - Astana 4:0 (Niguez 23, Martinez 29, Oliver Torres 63, Dedechko 89-ag), Galatasaray - Benfica 2:1 (Inan 19-11m, Podolski 33/Gaitan 2)
Poredak: Atletico 6, Benfica 6, Galatasaray 4, Astana 1

Skupina D: Juventus - Borussia (M) 0:0, Man. City - Sevilla 2:1 (Rami 36-ag, De Bruyne 90+1/Konoplyanka 30)
Poredak: Juventus 7, Man. City 6, Sevilla 3, Borussia (M) 1