Liga prvaka: Porto eliminirao Romu na Olimpicu, Danijel Subašić u završnici

Srijeda, 24. kolovoza 2016. 00:47 Napisao/la  SC

Rezultati: Roma - Porto 0:3, Monaco - Villarreal 1:0

Roma se oprostila od Lige prvaka, Porto je na Olimpicu slavio s 3:0 i kupnim rezultatom 4:1 ostvario plasman u skupine.

Ostala je Roma bez nade, kada je nakon 50 minuta ostala bez dvojice isključenih igrača (De Rossi 40, Emerson 51) kod vodstva Porta 1:0. Dva pogotka s dvojicom igrača više očekivana je završnica Porta.

Monaco je s 1:0 na domaćem terenu pobijedio Villarreal i s ukupnih 3:1 je prošao dalje. Jedini pogodak je postigao Fabinho iz jedanaesterca u 91. minuti igre.

Na golu Monaca je bio Danijel Subašić.

Celtic je s 0:2 poražen na gostovanju u Izraelu od Hapoel Be'er Sheva, ali je s ukupnih 5:2 prošao dalje u Ligu prvaka.

Legia i Dundalk su odigrali 1:1, a s ukupnih 3:1 dalje ide poljska momčad.

Remi od 2:2 u gostima kod Vitorije Plzen je bio dovoljan bugarskom Ludogorecu za plasman grupnu fazu LP (ukupnih 4:2).