Liga prvaka: Mourinho jedva uspio pobijediti, Roma bolja od Leverkusena, Rakitić ozlijeđen

Srijeda, 04. studenog 2015. 23:08 Napisao/la  SC

Rezultati:  Chelsea - Dynamo Kiev 2:1, Roma - Leverkusen 3:2, Barcelona - BATE 3:0

Liga prvaka - 4. kolo

Ivan Rakitić izašao je u 20. minuti zbog ozljede u utakmici koju je Barcelona riješila na poznati način. Neymar i Suarez bili su neuhvatljivi za obranu BATE Borisova.

Roma je pobijedila Leverkusen u otvorenoj i atraktivnoj utakmici na Olimpicu. Utakmicu je odlučio Pjanić, koji je realizirao kazneni udarac u 81. minuti nakon što je Toprak dobio crveni karton zbog prekršaja na Salahu.

Jose Mourihno ipak nekoga može pobijediti! Chelsea je vodio 1:0 autogolom Dragovića do 78. minuti, kada se Dragović drugi put upisao u listu strijelaca. Ovog puta postigao je pogodak za Dynamo koji je izjednačio pred kraj utakmice, kada je sve upućivalo na još jedan Mourinhov neuspjeh.

Willian je lijepim pogotkom iz slobodnog udarca u 83. minuti osigurao pobjedu za kakav-takav mir.

Domagoj Vida igrao je cijelu utakmicu za Dynamo.

Skupina E: Barcelona - BATE 3:0 (Neymar 30-11m, 83, Suarez 60), Roma - Leverkusen 3:2 (Salah 2, Džeko 29, Pjanić 81-11m/Mehmedi 46, Hernandez 51)
Poredak: Barcelona 10, Roma 5, Leverkusen 4, BATE 3

Skupina G: Chelsea - Dynamo Kiev 2:1 (Dragović 34-ag, Willian 83/Dragović 78), Maccabi Tel-Aviv - Porto 1:3 (Zahavi 75-11m/Tello 19, Andre 50, Layun 72)
Poredak: Porto 10, Chelsea 7, Dynamo Kiev 5, M. Tel-Aviv 0

Skupina H: Gent - Valencia 1:0 (Kums 49-11m), Lyon - Zenit 0:2 0:2 (Dzyuba 25, 57)
Poredak: Zenit 12, Valencia 6, Gent 4, Lyon 1