Mandžukić odlučio u Torinu, Modrić strijelac

Srijeda, 25. studenog 2015. 22:58 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola:   Šahtar - Real Madrid 3:4,  Juventus - Man. City 1:0

Liga prvaka - 5. kolo

Luka Modrić bio je strijelac u pobjedi (4:3) Real Madrida, a Mario Mandžukić postigao je jedini pogodak u utakmici između Juventusa i Man. Cityja.

Nažalost, Mandžukić je u 55. minuti izašao zbog ozljede. Ušao je Morata koji je propustio realizirati dvije izgledne prilike i lišiti Juventus briga oko pobjede koja znači plasman u završnicu.

Ovako su domaći navijači morali strijepiti do posljednje minute, Sterling je pred kraj utakmice promašio prazna vrata i propustio kazniti domaće promašaje.

Real Madrid u 52. minuti vodio je 4:0 protiv Šahtara, a onda je domaća momčad umalo ostvarila senzaciju. Trima pogocima u završnici Šahtar je ponovo uzdrmao poljuljane sujete igrača Real Madrida, koji je uspio sačuvati pobjedu.

Luka Modrić postigao je pogodak u 50. minuti i izašao iz igre u 62. minuti. Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu.

Eduardo je sjedio na klupi Šahtara, a kapetan Darijo Srna nije bio u sastavu zbog kazne.

Man. Utd. i PSV odigrali su utakmicu bez pogodaka, Wolfsburg je pobijedio Astanu, pa u Skupini B odluka o sudionicima završnice pada u zadnjem kolu.

Skupina A: Šahtar - Real Madrid 3:4 (Teixeira 77-11m, 88, Dentinho 83/ Ronaldo 18, 70, Modrić 50, Carvajal 52), Malmo - PSG 0:5 (Rabiot 3, Di Maria 14, 68, Ibrahimović 50, Lucas 82)
Poredak: Real Madrid 13, PSG 10, Šahtar 3, Malmo 3

Skupina B: CSKA Moskva - Wolfsburg 0:2 (Akinfeev 67-ag, Schurrle 88), Man. Utd. - PSV 0:0
Poredak: Wolfsburg 9, Man. United 8, PSV 7, CSKA Moskva 4

Skupina C: Astana - Benfica 2:2 (Twumasi 19, Aničić 31/Jimenez 40, 72), Atlético - Galatasaray 2:0 (Griezmann 13, 65)
Poredak: Atletico 10, Benfica 10, Galatasaray 4, Astana 3

Skupina D: Juventus - Man. City 1:0 (Mandžukić 18), Borussia (M) - Sevilla 4:2 (Stindl 29, 83, Johnson 68, Raffael 78/Vitolo 82, Banega 90+1-11m)
Poredak: Juventus 11, Man. City 9, Borussia (M) 5, Sevilla 3