Liga prvaka: Lukaku spasio Inter od poraza, Bayern pregazio Atletico

Srijeda, 21. listopada 2020. 22:56 Napisao/la  SC

Liga prvaka - 1. kolo

Romelu Lukaku spasio je Inter poraza pogotkom u 90. minuti protiv Borussije (M).

Ivan Perišić je igrao do 79., a Marcelo Brozović od 79. minute, ali nisu jedan drugoga zamijenili.

Brozović je ušao umjesto Eriksena, Bastioni je ušao umjesto Perišića.

Ćaleta-Car standardno je igrao stopera za Marseille, koji je doživio poraz u 91. minuti utakmice protiv Olympiakosa.

Mario Pašalić igrao je od 68. minute za Atalantu u još jednoj uvjerljivoj pobjedi momčadi iz Bergama.

Bayern je demonstrirao moć protiv Atletica, poznatom po jednoj od najboljih obrana u europskom nogometu.

Skupina A: Bayern - Atletico 4:0 (Coman 28, 72, Goretzka 41, Tolisso 66)
Skupina B: Inter - Borussia (M) 2:2 (Lukaku 49, 90/Bensebaini 63-11m, Hofmann 85)
Skupina D: Ajax - Liverpool 0:1 (Tagliafico 35-ag), Midtylland - Atalanta 0:4 (Zapata 26, Gomez 36, Muriel 42, Miranchuk 89)
Skupina C: Manchester City - Porto 3:1 (Aguero 21, Gundogan 65, Torres 73/Luis Diaz 14), Olympiakos - Marseille 1:0 (Koka 90+1)