Liga prvaka: Real Madrid šesticom ispratio Galatasaray, Ivan Perišić strijelac

Srijeda, 06. studenog 2019. 21:32 Napisao/la  SC
Ivan Perišić (Bayern)

Liga prvaka - 4. kolo

Ivan Perišić ušao je u igru u 88. minuti, minutu kasnije postigao je drugi pogodak za Bayern.

Bayern je pobijedio Olympiacos u prvoj utakmici bez Nike Kovača na klupi, momčad je vodio Hans-Dieter Flick.

Juventus je u Moskvi pobijedio u svom stilu, pogotkom Douglasa Coste u 93. minute, Higuain je bio asistent.

Ronaldo je igrao do 81. minute, kada je ušao Dybala.

Kapetan Lokomotiva Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu.

Matej Mitrović nije igrao u porazu od PSG-a, Real Madrid konačno je našao žrtvu i napunio mrežu Galatasaraya.

Luka Modrić igrao je od 60. minute.

Skupina A: PSG - Club Brugge 1:0 (Icardi 22), Real Madrid - Galatasaray 6:0 (Rodrygo 4, 7, 90+2, S. Ramos 14-11m, Benzema 45, 61)
Poredak: PSG 12, Real Madrid 7, Club Brugge 2, Galatsaray 1

Skupina B: Bayern - Olympiacos 2:0 (Lewandowski 69, Perišić 89), Crvena zvezda - Tottenham 0:4 (Lo Celso 34, Heung-Min 57, 61, Eriksen 85)
Poredak: Bayern 12, Tottenham 7, Crvena zvezda 3, Olympiacos 1

Skupina D: Lokomotiv Moskva - Juventus 1:2 (Miranchuk 12/Ramsey 4, Douglas Costa 90+3), Leverkusen - Atlético 2:1 (Thomas 41-ag, Volland 55/Morata 90+4)
Poredak: Juventus 10, Atletico 7, Lokomotiv 3, Leverkusen 3